Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Spolupráca

  • Chceš pracovať ako realitný maklér/maklérka?
  • Máš chuť sa učiť nové veci a spoznať zaujímavých ľudí?
  • Možno hľadáme práve TEBA - stačí ak nám pošleš životopis a my sa ti ozveme.
  • Hľadáme ľudí nie len na pozíciu - maklér/maklérka, ale aj na externých spolupracovníkov – tipér/tipérka.

Ako na to?

V prípade, že vieš o niekom kto chce predať/prenajať svoju nehnuteľnosť odporuč nás a po zrealizovaní obchodu ťa finančne odmeníme.
Neváhaj a napíš nám na info@dvorakpartners.sk.

Kariéra

Pridajte sa k nám!

S nami zistíte, že činnosť realitného makléra nie je len práca, ale dynamický životný štýl plný nezávislosti, nových kontaktov a skúseností.

Táto práca je vhodná pre ľudí, ktorí majú radi výzvy, radi si stanovujú ciele a pracujú na ich dosiahnutí. Je to profesia kde sa neustále učíte a zlepšujete svoje schopnosti.

Prináša množstvo výhod akou sú flexibilita, vysoké finančné ohodnotenie, možnosť vzdelávania v spolupráci so Slovenskou realitnou akadémiou a v neposlednom rade nadväzovanie nových kontaktov a tým aj nových skúseností a zručností pre svoj osobnostný aj profesijný rast.

Definícia dokonalého uchádzača však neexistuje a preto nemusíš mať realitnú skúsenosť, musíš mať správne nastavené hodnoty a chuť na sebe neustále pracovať a vzdelávať sa. Vytvoríme ti priestor na napĺňanie vlastných snov a ambícií.

Vyplň kontaktný formulár alebo nám pošli svoj životopis s fotografiou a motivačný list na adresu info@dvorakpartners.sk.

Ak zaujmeš aj Ty nás, pozveme ťa na pohovor.

Napíš nám